Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Maj 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2021

Na pierwszym miejscu pojawi się związek i sprawy rodzinno-mieszkaniowe! Jesteś faworyzowany do 20 przez inne znaki, a napływ Byka służy harmonijnie twojemu związkowi. Twoje zainteresowania są liczne, łatwo się poruszasz po różnorodnych dziedzinach, działasz dla dobra sprawy. Mars, dobrze połączony z twoim znakiem, zapewnia ci potężny dostęp do energii i doskonałą wenę twórczą! W Wodniku, Saturnie i Jowiszu aż do 13 przygotowujesz się do wielkich zmian, które nadejdą. Być może odnajdziesz bliskich ci ludzi z przeszłości! Jupiter przybywa w twoim znaku 14-go, co oznacza dla ciebie wielką radość! Od 21 uwalniane są energie Bliźniąt, przywiązane do twojego domu i twojej rodziny. Niektóre napięcia lub nieporozumienia nie są wykluczone: pozwól minąć tej burzy!

Miłość

Planeta pożądania jest dla ciebie bardzo korzystna przez cały miesiąc. Mars w znaku wody nadaje ci intuicyjną zmysłowość, pojawią się iskry! Do 20 twoja sfera emocjonalna ma się dobrze, uwodzisz, kochasz. Poza tym napływ Bliźniąt może sprawić, że poczujesz się nawet nieco nostalgicznie!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc jest interesujący pod wieloma względami dla twojego znaku. Nie martw się, jeśli po 21 pojawią się jakieś zmartwienia w domu lub w rodzinie, twój talent i dobroć je przezwyciężą. Piękny, uczuciowy okres dla całego znaku!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko