Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Maj 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2021

Sfera intymna oraz zmysłowa odgrywają w tym miesiącu istotną rolę! Koniec zimy nie będzie dla ciebie smutny! Energie w Byku tchną w twoje intymne lub towarzyskie życie wiele radości, nieprzewidzianych wydarzeń i emocji, tak jak lubisz! Mars w znaku wody popycha cię do przekraczania swoich granic przez cały miesiąc, a twój dynamizm jest idealistyczny! Moc Saturna oznacza, że narzucisz pewne zmiany rodzinne lub mieszkaniowe, pozostań dyplomatyczny. Jupiter przybywa do twojego intymnego i kreatywnego obszaru 14-go dnia, nastąpi wtedy niesamowita zmiana! Od 21 grupa planetarna w Bliźniętach wywołuje pobudzenie, pyta o twoje życie i relacje z cudzymi pieniędzmi. Miły miesiąc!

Miłość

Niebiańskie energie zapraszają cię, abyś rozkoszował się wielkimi wpływami Byka, sprzyjającemu twojej zmysłowości i twoim pragnieniom, które zostały dotknięte prawdziwą miłością. Wykrywasz kłamstwa z daleka, a Merkury utwierdza cię w twoich przekonaniach. Od 5 do 31 nic nie podejrzewasz! Mars w Raku pasuje idealnie, miłośc i silne uczucia są z tobą.

Nasza rada dla Ciebie

Wiosna zaczyna działać na wiele sposobów! Twój znak jest rozpieszczany przez wszechświat. Jeśli pewne napięcia są nadal odczuwalne w twoim domu lub rodzinie, oddziel ziarno od plew i pamiętaj, że każdy ma swoją wizję i swoje powody.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko