Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2021 dla Waga

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2021

Wiosenne spojrzenie w głąb siebie i chęć podróżowania! Energie Byka doprowadzają cię do głębokich przemyśleń i skupienia, które z pewnością odgrywa istotną rolę do 20. Zwrot pieniędzy może nastąpić niespodziewanie i złagodzić twoje egzystencjalne pytania! Mars pobudza swoją dynamikę w twoim społeczno-zawodowym obszarze, nie spiesz się jednak z niczym, obserwuj wydarzenia. Pluton wciąż działa w twojej sferze rodzinnej lub mieszkaniowej, możesz czuć się bezpiecznie i pewnie! Twój obszar uczuciowy otrzymuje energie Saturna przez cały miesiąc, a Jowisz aż do 13 przynosi odbudowę relacji i związków. Nadchodzi to, co najlepsze. Następnie, 21-go dnia, impulsy Bliźniąt, radośnie i harmonijnie połączone z twoim znakiem, zapraszają cię do podróży, wybrania innej ścieżki, do zmiany trasy.

Miłość

Twoja planeta, Wenus, daje ci bardzo silne pobudzenie do dziesiątego dnia. Dzięki planecie Mars, twoje życie uczuciowe wysuwa się na pierwszy plan! Następnie od 11 do 31 twoje uczucia są silne i namiętne, ale kolidują z twoim pragmatycznym myśleniem. Nie odpowiada ci taka sytuacja. Masz jeszcze czas, wybierz słusznie!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc wygląda dobrze, bez zbędnego ryzyka lub destabilizacji, z wyjątkiem być może twojej pracy, w której twoja naturalna dyplomacja i urok są mile widziane! Jowisz wspiera cię codziennie, a od 14 nadchodzi ewolucja!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko