Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2021 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2021

Sprawy rodzinne lub mieszkaniowe są na pierwszym miejscu w tym miesiącu! Energie Byka wstrząsają twoim domem lub relacjami rodzinnymi aż do 20. Nie spiesz się z niczym, pozostań elastyczny, Merkury w Bliźniętach od piątego, wspierają komunikację i rozwiązują wszelkie nieporozumienia. Przez cały miesiąc jesteś niesamowicie dynamiczny w swojej pracy i zarządzaniu codziennym życiem. Saturn w twoim znaku, a także Jowisz do 13., pobudzają nieustępliwość w twoich wysiłkach, charyzmie i pragnieniu rozwoju, skorzystaj z tych korzystnych impulsów! Od 14-tego Jupiter osiedla się w twoim obszarze związanym z zachowaniem równowagi. Od 21 napływ Bliźniąt obiecuje bardzo silne wydarzenia w sferze miłości. Niezależnie od tego, czy tworzysz związek, stawiasz miłośc na pierwszym miejscu!

Miłość

Oprócz pewnych nieporozumień w rodzinie lub w domu, miłośc jest twoim światłem w tym miesiącu! Otrzymujesz dobroczynne energie Bliźniąt, przynoszą ci one figlarne i żartobliwe spotkania lub jeśli już jesteś w związku, przygotowują cię na drugi miesiąc miodowy! Mars czuwa nad twoimi uczuciami i pragnieniami, poczuj swoją zmysłowość!

Nasza rada dla Ciebie

Nawet jeśli sprawy rodzinne mogą wywołać nieoczekiwane kłopoty, zmień swoje cele, skup się na prawdziwej, czułej miłości. To czas komfortu i radości! Masz prawdziwe szczęście!

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko