Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Maj 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2022

Możemy powiedzieć, że wiosną odnosisz sukces, drogi Byku! Od początku miesiąca masz dobry czas, wyglądasz jakbyś miał szczęśliwe dni. To tak, jakby nic nie mogło cię zdestabilizować. Na wiosnę rodzina jest dobrze reprezentowana, zajmuje ważne miejsce w codziennym życiu; pochylasz się do swoich bliskich. Około 14-tego w kręgu rodzinnym zwycięży odrobina ostrożności. Połączenie okoliczności doprowadzi do nieporozumienia, a to spowoduje pewne nieuniknione napięcia, twój piękny uśmiech zniknie. Dobrą wiadomością jest to, że to nie trwa długo, szybko powraca spokój. Jest to także miesiąc zmiany, w rzeczy samej, wokół ciebie zachodzą przemiany, prowokujesz przeznaczenie.

Miłość

Obróćcie dobroć i hojność na swoją korzyść. Od 16-tej czeka miła niespodzianka; Twoje miłości przyjmują nowy wymiar. Nadszedł czas, aby przygotować plany na przyszłość. Odważ się, porozmawiaj o swoich marzeniach i zacznij pracę!

Nasza rada dla Ciebie

Drogi Byku, zmienia się twoje życie, tak samo jak je akceptujesz. Ten piękny miesiąc maja brzmi jak odnowienie, to miesiąc przemian. Rozejrzyj się, rzeczy są nieoczekiwane.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko