Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Maj 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

W tym miesiącu Jowisz kończy swój wyścig w Baranie. Masz więc czas do 16, aby przeczytać oferty i przeanalizować książkę adresową! Zatem dzięki wsparciu Marsa w Lwie i Słońca w Bliźniakach będziesz mógł wykorzystać wszystkie możliwości. Chociaż zachęca cię dynamiczna i przedsiębiorcza energia, poświęć czas na przemyślenie. Sortuj wszystko, co zebrałeś, aby zachować tylko to, co realne i osiągalne. Nie zapominaj, że Saturn obserwuje cię uważnie. Nie robi tego po to, aby uczynić cię nieszczęśliwym, wręcz przeciwnie. Komplikuje ci rozpoczęcie planów, które nie służyłyby twoim zainteresowaniom.

Miłość

Aż do 7., ty decydujesz! Twoja miłośc spełnia twoje oczekiwania. Istnieje jednak ryzyko, że atmosfera mogłaby się zepsuć i utracić sens. Jeśli chcesz uniknąć tych niedogodności, spróbuj, o ile to możliwe, znaleźć urok lub romantyzm podczas kolacji przy świecach.

Nasza rada dla Ciebie

Merkury, twoja ulubiona planeta, zachęca cię do podsumowania wszystkiego, co wydarzyło się w poprzednich miesiącach. Chociaż jest to nudne, zrób to. To będzie satysfakcjonujące doświadczenie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko