Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2023 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

Dzięki uspokajającej i życzliwej energii Byka i Raka odczuwasz jak ważne są więzi, odkrywasz ich znaczenie i pochodzenie. Ludzie, którzy odeszli, mogą do ciebie wrócić. Twoje relacje są starannie pielęgnowane i godne zaufania. Od 17. przeniesienie Jowisza do Byka zapewnia spójność z propozycjami, które pojawiają się w twojej pracy od kilku tygodni. Zachęcą cię do dokładniejszego ich przestudiowania. Jeśli będzie to korzystne, przyjmiesz je. Szczęśliwa gwiazda oferuje poprawę życia poprzez zapewnienie ci większego komfortu i bezpieczeństwa. Jedyny cień na planszy ucieleśnia się przelotnie przez Wenus i Słońce w Bliźniętach. To dlatego, że jesteś zdeterminowany do aktywnego działania.

Miłość

Do 7. Wenus w Bliźniętach powoduje zamieszanie. Na szczęście energie Byka i Raka inspirują cię do wyboru spokoju i bezpieczeństwa. Od 22. Słońce w Bliźniętach pobudza cię do przeanalizowania całej sytuacji.

Nasza rada dla Ciebie

Twoje życie poprawia się z dnia na dzień, ale niektórzy nadal są uparci. Będąc oziębłym, zdystansujesz się i ograniczysz działania innych.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko