Dzisiaj, Wtorek 26 Styczeń 2021
Horoskop

Horoskop dla Baran na Maj 2024

Isabelle Fortes | 01/01/2021 - zmodyfikowano 26/01/2021

Twoje prognozy astralne na Maj 2024

Niepohamowana siła sprawia, że odczuwasz potrzebę niezależnego życia. Chcesz uwolnić się od tych relacji, które według ciebie uniemożliwiają rozkwit. Od zeszłego miesiąca, dzięki Merkuremu w Baranie, pozwalasz sobie na więcej. Pierwszego dnia Mars się uaktywnia i popycha cię do działania. Energie nie mogą pozwolić ci iść dalej, ale otrzymasz wsparcie Jowisza, który osiedli się w Bliźniętach 26. Z Plutonem w Wodniku ta szczęśliwa planeta da zaskakujące efekty. W tym miesiącu twoje pragnienie życia jest bardzo silne i wprowadza atmosferę pobudzenia. W jaki sposób? Stawiając na twojej drodze ludzi, którzy tworzą projekty lub pomysły zgodne z twoimi oczekiwaniami.

Miłość

Nie możesz znieść rutyny, ciągłego oczekiwania i nudy! Chcesz, aby twoja miłosć rozwijała się w jakikolwiek sposób. W tym miesiącu wszystko nabiera innego wymiaru. Jednak po drodze może być trochę komplikacji!

Nasza rada dla Ciebie

Twoja potrzeba rozwoju jest uzasadniona. Może jednak zranić tych, którzy są przywiązani do obecnego poziomu życia. W takim przypadku staraj się postępować tak, aby nie żałować swoich decyzji.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko