Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2025 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2025

Ten miesiąc zapowiada się wyjątkowo aktywnie i sportowo! Aż do 20-go Słońce w Byku, w towarzystwie Urana, umacnia Cię w poszukiwaniu prawdy, na wiele rzeczy możesz spojrzeć w zupełnie inny sposób. Następnie, Słońce przesuwa się 20-ego, dołącza do Jowisza, co sprawia, że czujesz się niezwyciężony. Merkury, Twoja planeta, leci nad trzema znakami (Baran, Byk i Bliźnięta od 26-tego), będziesz musiał dostosować się do swoich rozmówców. Duet Wenus i Saturna w Rybach do 24. tchnie nową siłę i energię w Twoje życie zawodowe, czas odróżnić wartościowe relacje od płytkich i nic nie wnoszących znajomości. Dzięki korzystnemu dla Ciebie wpływowi Marsa funkcjonujesz na pełnych obrotach, Twoi przyjaciele dodają Ci energii. Otrzymujesz wsparcie od Neptuna w Baranie i Plutona w Wodniku, teraz już wiesz co jest dla Ciebie najważniejsze!

Miłość

Wenus i Mars nie wprowadzą harmonijnej atmosfery dla Twojego znaku. Odczujesz skomplikowane potrzeby emocjonalne i nie będzie Ci łatwo wyjaśnić ich swojemu partnerowi. Pod koniec miesiąca będzie lepiej. Ważne jest to, że Twoja energia pomoże Ci pozostać dynamicznym, przedsiębiorczym i pełnym pasji. Wszystko zależy od Ciebie!

Nasza rada dla Ciebie

Neptun i Saturn przybywają do Barana i zaczynają wpływać na Twoje życie. Wygląda na to, że stopniowo następować będą pewne bardzo obiecujące zmiany. Trzymaj się swoich ideałów, nie daj się ograniczyć!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko