Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na na Maj 2025 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2025

Poczujesz zew kreatywności lub inspiraji aż do 20-go dzięki energiom Byka, Słońca, Merkurego i Urana, a potem skupisz się na sferze pracy i codziennym życiu. Mars w Lwie napełnia Twoje życie dużą ilością energii, pragnieniem zmian, a Twoja potrzeba działania również może wzrosnąć. W Twoim domu są możliwe niespodzianki, energie Barana, Merkurego od 1. do 10., Wenus i Neptuna przez cały miesiąc i Saturna od 25., przynoszą nowe pomysły, wiadomości, inspiracje, ale być możę to nie potrwa długo prawda? Masz powody do zmartwień? Pluton pojawia się w Wodniku i narzuca Ci zmiany finansowe wynikające z Twojej aktywności zawodowej, większość z nich powinna być korzystna na dłuższą metę.

Miłość

Twoje serce powinno bić szybciej, ale nie za mocno, dostosuj to, co czujesz do Twoich możliwości wyrażenia uczuć wobec innej osoby. Mars pobudza Twoje pragnienia w nieodparty sposób, Twój naturalny dystans odejdzie daleko w cień, czy Twój partner będzie na tym samym etapie co Ty?

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc będzie obfitował w wydarzenia, liczne zwroty akcji i chwile warte przeżycia, więc ciesz się! Rozpocznij ten czas z radością, humorem, bez obawy o błędy, które nie są ważne, a są tylko nauką na przyszłość.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko