Twoje prognozy astralne na Maj 2025

Ten miesiąc zapowiada się bardzo idealistycznie dla ciebie. Będziesz potrzebować i pragnąć udowodnić swoją wartość! Do 20 marca, energie w Byku - Słońce i Uran - trochę szukają wyzwania w twojej pracy, stawiają cię przed zadaniem, więc przyjmij je z determinacją! Masz wiele atutów w rękawie, twoi przyjaciele staną na wysokości zadania, dzięki Jupiterowi, podczas gdy Mars cały miesiąc podkreśla twoją pasję do życia. Oczywiście, Pluton rozpoczyna przemianę (pierwsza dekada) w twoim obszarze małżeńskim lub związkowym, szanuj swoich bliskich, aby uniknąć fundamentalnego konfliktu. Energia w Baranie (Merkury od 1 do 10, Wenus i Saturn do 24) będzie cię dalej zachęcać do wierzenia w swoje marzenia, pragniesz żyć lepiej i tak, jak ci odpowiada - piękny program! Od 20 marca może rozpocząć się jakiś projekt.

Miesięczny Horoskop Maj 2025 dla Lew
Idź do

  Miłość

  Ten sektor zapowiada się bardzo chroniony. Wenus i Mars w korzystnym aspekcie do twojego znaku sprzyjają twojemu wewnętrznemu ogniu, będziesz miał(a) wiele zmysłowości i pragnień do zaoferowania. Od 1 do 10 Merkury i Neptun w duecie mogą sprzyjać szczególnie nieoczekiwanemu spotkaniu, które jest niosące pewne czary. Pasja prowadzi twoje kroki.

  W związku

  Przed wami czeka nowy miesiąc miodowy pod kołdrą, przewidujcie mnóstwo namiętności. Komunikacja będzie ułatwiona do 10, potem bardziej złożona do 26, dostosujcie swoje słowa i reakcje, aby nie urazić partnera.

  Singiel

  W poszukiwaniu bratniej duszy, ten piękny maj może spełnić Twoje często wysokie oczekiwania! Twoi przyjaciele mogą Ci w tym pomóc, a Twój duży dynamizm będzie potężnym magnesem dla Twoich marzeń miłosnych. Wybierz mądrze!

  Kariera / Finanse

  Twoja sytuacja zawodowa będzie wymagała twojej uwagi, nie dlatego że ryzykujesz jakieś kłopoty, ale dlatego że niektórzy ludzie będą cię obserwować, człowiek przestrzegany jest dwóch wart. Pierwsza dekada może odczuwać innych z nieprzyjemną intensywnością, znajdź kompromisy. Twoje majątku, mimo że stabilne, nie urośnie znacząco.

  Porady na miesiąc

  Miesiąc, który mógłby pozostawić piękne korzystne ślady! Skoncentruj się na swojej osobowości, mniej na osobowości innych, w ten sposób będziesz się rozwijać i unikniesz wojen ego.

  Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.