Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Lew na Maj 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2025

Ten miesiąc zapowiada się dla Ciebie bardzo korzystnie, będziesz starał się za wszelką cenę udowodnić swoją wartość! Aż do 20-go, energie Byka, Słońca i Urana powodują trochę zamieszania w Twojej pracy, rzucają Ci wyzwanie, podejmij je! Masz w zanadrzu wiele do zaoferowania, Twoi przyjaciele będą dla Ciebie prawdziwym wsparciem, dzięki Jowiszowi. Mars przez cały miesiąc uczy Cię jak czerpać radość z życia. Oczywiście, Pluton zaczyna się interesować Twoim życiem małżeńskim lub uczuciowym, szanuj swoich bliskich i nie ryzykuj niepotrzebnej kłótni. Energie w Baranie (Merkury obecny od 1. do 10., Wenus i Saturn do 24.) popychają Cię do wiary w swoje sny, aspirujesz do lepszego życia i robisz wszystko, by zrealizować swoje zamiary! 20-tego warto rozpocząć nowy projekt.

Miłość

Ta sfera życia zapowiada się bardzo dobrze. Wenus i Mars cały czas wspierają Twój wewnętrzny ogień, będziesz miał do zaoferowania dużo zmysłowości i namiętności. Od 1. do 10. Merkury i Neptun w duecie mogą sprzyjać szczególnie nieprzewidzianemu spotkaniu, zapewniając przy tym atmosferę pełną magii. Pasja motywuje Cię do właściwego działania.

Nasza rada dla Ciebie

To miesiąc, który może przynieść istotne zmiany! Skoncentruj wysiłki na swojej osobowości, a mniej na innych kwestiach. Ważne, abyś się rozwijał i unikał niepotrzebnych wojen.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko