Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2025 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2025

Pluton obecny w Twoim znaku otwiera Ci drzwi do nieskończonych możliwości. Ten miesiąc obiecuje przynieść zmiany, które mogą wpłynąć na wszystkie obszary Twojego życia. Do 20-go, dom lub Twoje miejsce pracy będą wymagały uwagi. Między 11. a 26. może pojawić się nowy czynnik ryzyka. Na szczęście masz wysokie poczucie własnej wartości, Wenus, Neptun i Saturn od 25., wraz z Baranem, wspierają Twoje myśli, Twoje działania i Twoją postawę w relacjach. Mars wprowadza atmosferę niezgody pomiędzy Twoimi bliższymi lub dalszymi współpracownikami, zachowaj jednak spokój! Począwszy od 20-go, energie Bliźniąt wspierają Twój obszar miłości Jeśli jesteś rodzicem lub artystą, ten okres będzie bogaty w przyjemne wydarzenia.

Miłość

Połączone energie Wenus, Neptuna i Saturna w Baranie i Jowiszu w Bliźniętach zapewniają piękne chwile w miłości lub ciekawe i inspirujące spotkanie! Oczywiście, będziesz musiał spróbować spojrzeć w swoje wewnętrzne ja, ponieważ Mars gra niewinnego, spokojnego i zimnokrwistego!

Nasza rada dla Ciebie

Uzbrój się w cierpliwość, ale i nie strać swojej pasji, bo w tym miesiącu będziesz odczuwać wyraźne pragnienie pokazania siebie takim, jakim jesteś, bez zbędnego makijażu i bez maski.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko