Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop dla Baran na Marzec 2018

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 13/07/2020

Twoje prognozy astralne na Marzec 2018

Koniunkcja planet Wenus i Mars osiądzie się właśnie u Ciebie na kilka tygodni. Dzięki temu, skorzystasz z pozytywnych wpływów Marsa, który doda Ci dużo pozytywnej energii. Będziesz mieć wrażenie, że nic nie może stanąć Ci na drodze ! Bądź jednak ostrożny, gdyż jeśli 8 planet ułoży się na jednej linii, od 18 marca osoby mające władze mogą Ci się bardzo sprzeciwić. Denerwuje Cię ich sposób funkcjonowania, gdyż popełniają wiele błędów, których mógłbyś uniknąć. Możesz jednak liczyć na zaangażowanie Twojego najbliższego otoczenia, którego wsparcie Cię nie zawiedzie. 27 i 28 marca poczujesz się doceniony za Twoje wartości i umiejętności. W okolicach 18 marca unikaj wszelkich sytuacji konfliktowych : nie warto się w nie angażować !

Miłość

Czujesz się naprawdę gotowy na nowy miłosny romans w Twoim życiu, który niebawem nadejdzie. Jedynie w okolicach 4 marca nie zdobędziesz się na wysiłek, aby zrealizować swoje pragnienie.

Nasza rada dla Ciebie

Układ gwiazd lekko Tobą wstrząśnie, będziesz mieć problem z zachowaniem spokoju przez cały miesiąc. Nie pozwól, aby kilka opóźnień negatywnie na Ciebie wpłynęło. Pod koniec miesiąca wejście Słońca do Twojego znaku zaakcentuje kwestie, których nie chciałeś widzieć. Wszystko stanie się jasne.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko