Dzisiaj, Środa 27 Maj 2020




Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Marzec 2018

Isabelle Fortes | 01/05/2020 - zmodyfikowano 27/05/2020

Twoje prognozy astralne na Marzec 2018

Masz czasami wrażenie, że nic nie rozumiesz i możesz mieć kłopoty ze zrozumieniem swoich własnych pragnień – to normalne. Pluton to planeta wątpliwości, zmniejsza ona Twoją zdolność do podejmowania decyzji. Twój przenikliwy umysł i bystrość mają przez ten czas trochę trudności. Ale masz na szczęście wsparcie Neptuna, dzięki któremu szybko odzyskasz łatwość w podejmowaniu decyzji. Warto w tym czasie poczekać, aż pewne wydarzenia same się ujawnią. Nie zawracaj sobie zbytnio głowy ze skomplikowanymi osobami, gdyż czeka Cię niebawem dużo pięknych wyzwań. Za kilka tygodni zostaniesz poproszony o działanie w życiu zawodowym, związane z Twoimi umiejętnościami. Saturn jest Twoim sprzymierzeńcem, a wysiłki z ostatnich lat nie pójdą na marne. Przyszedł czas na uznanie w każdej sferze życia. Jest to okres, którego szybko nie zapomnisz !

Miłość

To w miłości przede wszystkim pokażesz, na co Cię stać. W tym miesiącu jesteś gotowy na każde szaleństwo, pragniesz iść do przodu i przekroczyć bariery swojej osobowości. Można jedynie zachęcić Cię do pójścia za swoim impulsem. Prowadzi Cię pasja ! To prawdziwa przyjemność obserwować Twoją spontaniczność.

Nasza rada dla Ciebie

Możesz wznowić ćwiczenia fizyczne, zdecydowanie potrzebujesz sportu, aby utrzymać rytm. Jeśli Twoje życie miłosne jest pełne szaleństwa, zajdziesz bardzo daleko.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko