Dzisiaj, Środa 26 Luty 2020


Horoskop dla Strzelec na Marzec 2018

Twoje prognozy astralne na Marzec 2018

Ten miesiąc pełen jest niespodzianek, a drugi tydzień nie pozwoli Ci na chwilę przerwy. Czas na rozważenie nowych planów. Mimo tego, że przez Uran możesz niebawem stawić czoła nieoczekiwanym zdarzeniom, masz w sobie wystarczająco mądrości, aby właściwie zareagować wobec delikatnych sytuacji. Twoim głównym zadaniem będzie czerpanie przyjemności z wszystkiego, co robisz, a Twoim motorkiem napędowym będzie do wyboru : , zabawa lub nowe plany na przyszłość. Wiatr jest Twoim sprzymierzeńcem ! Jedynie w ostatnim tygodniu krótka przerwa może doprowadzić do lekkich opóźnień. Nie przywiązuj do tego zbytniej wagi, gdyż dzięki tej przerwie odpoczniesz i iłość, zregenerujesz siły. Nowe możliwości czekają na Ciebie !

Miłość

Próbujesz działać na wszystkich frontach wobec Twojej nowej miłości. Może to jednak doprowadzić do Twojej wszechobecności, co sprawi, że ukochana osoba zmęczy się tą sytuacją. Czułość będzie dobrze widziana !

Nasza rada dla Ciebie

Możesz zdać się na swoją intuicję, która Cię nie zdradzi. Nie musisz akceptować wszystkich wyzwań, które zostaną Ci zaproponowane. Warto ustalić granice, których nie przekroczysz. Dzięki temu z łatwością będziesz piąć się w górę.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko