Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Marzec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2019

Czeka Cię piękny miesiąc w kwestiach miłosnych i finansowych: od 2 do 26 marca, Wenus wpływa na Twoje relacje, wprowadzając idealną równowagę, wzajemny szacunek i solidarność. Jest to idealny czas na rozmowę z Twoją połówką! Jeśli zaś jesteś singlem, ktoś może stać się podatny na Twoje uwodzenie. Mars w Byku sprawia, że Twoje relacje stają się jeszcze bardziej zmysłowe, może dojść do kilku gorących nocy... Jest jednak jeden problem: Merkury pozostaje w Ryback, co może doprowadzić do zepsucia Twoich planów między 6 a 27 marca. Może dojść do opóźnień, przeszkód, niepowodzeń, nieporozumień, rozpraszających sytuacji. Wszyscy jednak na Ciebie liczą, więc musisz wziąć się w garść. Zanim zaczniesz krytykować wszystkich wokół, wykorzystaj te okazje, aby lepiej się zorganizować. Trochę stabilizacji, a nawet zwolnienia nie zaszkodzi. Ciesz się piękną i dynamiczną pełnią księżyca 21 marca, aby trochę się pobawić i ochłonąć!

Miłość

Wpływ Ryb jest wciąż silny i może wprowadzić trochę chaosu w Twoich pomysłach, emocjach i uczuciach. Opóźnienia lub nieporozumienia sprawią, że wybuchniesz. Ale Wenus w Wodniku do 26 marca wspiera wszelkie relacje związane z przyjaźnią, więc poczekaj, a zobaczysz!

Nasza rada dla Ciebie

Nie pozwól, żeby stres kontrolował Twoje życie. Warto uzbroić się w cierpliwość, zwłaszcza wobec opóźnień i przeszkód: Twoje zdenerwowanie w niczym Ci nie pomoże, a może tylko stworzyć niepotrzebne konflikty. Spróbuj zrobić krok do tyłu i odpocząć!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko