Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Marzec 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Marzec 2019

Czeka Cię wielkie wydarzenie w tym miesiącu! 11 marca, Uran wejdzie do gwiazdozbioru Byka, który jest również – tak, jak Ty – z żywiołu Ziemi. W ciągu tych najbliższych siedmiu lat przejrzysz w sobie kwestie niezależności, zapragniesz nowości, będziesz otwarty na zmiany, a te odbędą się płynnie, bez chaosu. Będziesz mieć okazję na rozpoczęcie nowego rozdziału w Twoim życiu, na zainteresowanie się innymi dziedzinami. Jednym słowem, Twoje życie stanie się bardziej ekscytujące. Jest to więc idealny czas na znalezienie nowych przyjaźni, które staną się niezwykle cenne. W krótszej perspektywnie, Merkury między 6 a 27 marca może trochę opóźnić Twoje działania, spowolnić ruchy i stworzyć kilka przeszkód na drodze. Spróbuj uzbroić się w cierpliwość, a uda Ci się zachować swoją niezależność. Marzec jest idealnym miesiącem na flirtowanie lub na wzmocnienie więzi intelektualnych, filozoficznych z partnerem. Aby uwieść, spróbuj zaskoczyć. Nie warto jednak pokładać zbyt dużo nadziei na równonoc wiosenną: pełnia księżyca 21 marca może być szczególnie dla Ciebie stresująca...

Miłość

Twoje relacje z innymi opierają się na świetnej intuicji i na wymownej ciszy. Wenus już od 2 marca pozostawi Twój znak i przejdzie do Wodnika, co wprowadzi trochę więcej fantazji i solidarności do Twoich relacji z innymi. Nadajesz na tych samych falach, co inni, a Twój instynkt bardzo Ci w tym pomaga.

Nasza rada dla Ciebie

W przeciwieństwie do innych znaków, Merkury nie szkodzi Ci – wręcz przeciwnie, służy Twoim interesom. Masz dużo czasu i talentu, aby delikatnie przekonać do siebie innych i uzyskać wiele dowodów przywiązania.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko