Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Panna na Marzec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2019

Układ planet, zwłaszcza Merkurego, może negatywnie wpłynąć na Twoje relacje z innymi w tym miesiącu – będzie to ciężkie doświadczenie dla Twoich delikatnych nerwów. Awarie, błędy, wszelkie problemy w domu są na porządku dziennym. Może zabraknąć Ci dystansu, co doprowadzi do sytuacji pełnych nerwowości, które wpłyna rrównież na Twoje relacje z innymi. Bycie w złym nastroju, wybuchy złości, niecierpliwość... Na szczęście, Mars w byku będący w aspekcie Saturna w Koziorożcu, stworzy układ 3 znaków z żywiołu Ziemi – razem z Twoim – co doprowadzi do harmonii w pracy, i do dobrej organizacji bezpiecznej przyszłości. Wejście Uranu do Byka 11 marca doprowadzi również do wielu pozytywnych zmian w najbliższych latach – wiele zewnętrznych sytuacji pomogą Ci w zamienieniu Twojego życia na takie, jakie pragniesz, bez łez i żalu. Pod koniec miesiąca, przybycie Wenus do gwiazdozbioru Ryb obdarzy Twoje życie miłosne pokładami energii oraz chęcią większego zaangażowania.

Miłość

Czeka Cię wiele szczęśliwych zmian w najbliższych latach. W tym miesiącu Merkury może jednak doprowadzić do kilku stresujących sytuacji, które sprawią, że nie będziesz w stanie całkowicie się zrelaksować. Pamiętaj, że nigdy nie będziesz mieć całkowitej kontroli nad wszystkim, co dzieje się w Twoim życiu. Czasami warto ponieść się chwili, przypadkowi, marzeniu...

Nasza rada dla Ciebie

Twoja kondycja i umysł są chronione przez układ planet. Nie daj się więc rozproszyć przez niepotrzebne szczegóły, nad którymi nie masz kontroli. Wykorzystaj możliwości do stworzenia porozumienia w celu ustalenia podstaw w relacji i ułatwienia sobie życia.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko