Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Rak na Marzec 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Marzec 2019

Romantyzm, który miałeś w sobie podczas tych ostatnich miesięcy ustąpi miejsca bardziej szalonym kwestiom w życiu miłosnym. Potrzeba poczucia niezależności i przyjaźni wróci na pierwszy plan. Merkury, który wraca do gwiazdozbioru Ryb, rozwścieczy prawie wszystkie znaki, oprócz Twojego. Oczywiście, tak jak wszyscy, będziesz pod wpływem tego układu planet, co doprowadzi do kilku awarii i opóźnień, ale te przymusowe przerwy tak naprawdę Ci się spodobają. Ta sytuacja napełni Cię również kreatywnością i inspiracją, jeśli tylko dasz ponieść się chwili. Mars w gwiazdozbiorze Byka zachęca Cię do ciężkiej pracy, do zebrania plonów i do bycia konsekwentnym w działaniu. Może również stworzyć nowe możliwości finansowe ze strony przyjaciół. Uważaj jednak na pełnię księżyca w Wadze 21 marca: może ona zaprosić kilka ciemnych chmur do Twojego życia i pogorszyć Twój nastrój... Pod koniec miesiąca, dokładnie 26 marca, Wenus wkroczy do gwiazdozbioru Ryb, co rozpocznie bardzo słodki i romantyczny okres.

Miłość

Jesteś prawdopodobnie jednym z najbardziej chronionych znaków w tym miesiącu, z dala od chaosu i zamieszania wprowadzonego przez planetę Merkury w znaku Ryb. Ten znak z żywiołu Wody zachęci Cię do większego romantyzmu, ale Wenus w Wodniku przypomni Ci również, że związek nie oznacza niewolnictwa, każdy ma prawo do niezależności...

Nasza rada dla Ciebie

Niebo jest niespokojne, ale obiecuje wiele inicjatyw, zachęcając również do większego poczucia odpowiedzialności. Jest to również bardzo konstruktywny okres dla wszystkich więzi emocjonalnych.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko