Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Marzec 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Marzec 2019

Merkury przez większość czasu znajdzie się w gwiazdozbiorze Ryb, Twojego sąsiada. Daje Ci to trochę czasu na przyswojenie zmian, które stworzyłeś, na wyrażenie swojej kreatywności. Przestań analizować wszystkie swoje emocje pod pretekstem ochrony swoich uczuć. Podążaj za swoim instynktem i pamiętaj o innych, tworząc inicjatywy. Będzie stanowiło to dla Ciebie nową odskocznię od rutyny i może nawet polepszyć Twoje kwestie finansowe. Wszystko zależy od jakości Twoich wymian z innymi, które mogą czasami wydać się nieodpowiedzialne, ale pełne świetnych pomysłów. Ponadto Wenus przejdzie do Twojego znaku już 2 marca i zostanie aż do 26 marca, co zwiększy Twój urok osobisty, polepszy relacje z innymi na bazie wzajemnego szacunku i wolności. Czasami możesz mieć jednak związane ręce, poprzez brak środków do realizacji planów lub konfrontacji w rodzinie. 21 marca zrelaksuj się, pełnia księżyca podczas równonocy wiosennej obdarzy Cię nowymi pokładami energii!

Miłość

Jest to naprawdę pomyślny miesiąc dla wszystkich Twoich relacji, dzięki Wenus będącej w Twoim gwiazdozbiorze od 2 do 26 marca. Ta sympatyczna planeta doda Ci uroku osobistego, elokwencji i pozytywnego podejścia. Czas więc na wyjście z domu, zaproszenia, poznawanie ludzi i pogłębianie emocjonalnych więzi.

Nasza rada dla Ciebie

Zaufaj swojemu urokowi osobistemu. Nie wymuszaj sytuacji i nie próbuj niczego na siłę, nie jest to warte Twojej energii. Zyskasz znacznie więcej, pokazując tolerancję i zrozumienie, zamiast walczyć z wiatrakami, które doprowadzą Cię do bezwładności.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko