Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Marzec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

Zwróć uwagę na swoje dzieła, swoją pracę, drogi Skorpionie! Pasja, ekstremalne rozwiązania, to Ty. Ale wszystko z głową – nie rozumiesz bezmyślności! Aż do 20-go, Słońce w Rybach rozpali twoje sprawy uczuciowe! Jeśli jesteś artystą lub masz dzieci, twoja kreatywność wzrośnie, a wtedy kwestie zawodowe staną się ważniejsze. Neptun w Rybach, w pięknym aspekcie, w drugiej dekadzie, spełnia swoje duchowe zadanie, uwrażliwiając cię na to, co niewidoczne dla oczu. Będąc żywiołem wody masz głęboką wrażliwość i naturalną duchowość. Gromada planetarna w Koziorożcu, w harmonicznym aspekcie twojego znaku, nadal zmienia twoje myślenie, sposób porozumiewania się i zachęca do zmiany miejsca zamieszkania. 22-go, Saturn w Wodniku przyjdzie zobaczyć twoje podstawy, rodzinę lub domostwo.

Miłość

Mars i Wenus, w pięknym aspekcie twojego znaku, po 5-tym, ochraniają życie miłosne. Bezpieczeństwo nie przyjdzie łatwo, zachowaj spokój, wybuchowość będzie częścią tej układanki. Partner taki jak ty – zmysłowy i troszeczkę zazdrosny, powinien dać emocjonalne wsparcie w tym miesiącu!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu towarzyszy ci obfitość wszechświata. Powinieneś wiedzieć, że nadchodzi Saturn w Wodniku, w pierwszej dekadzie, z powagą i pogodą ducha. Zbyt duża łatwość i radość mogłyby skrzywdzić twój ekstremalny charakter. Wszystko jest na swoim miejscu!

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko