Dzisiaj, Piątek 16 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Marzec 2020

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 16/04/2021

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

Zwróć uwagę na swoje dzieła, swoją pracę, drogi Skorpionie! Pasja, ekstremalne rozwiązania, to Ty. Ale wszystko z głową – nie rozumiesz bezmyślności! Aż do 20-go, Słońce w Rybach rozpali twoje sprawy uczuciowe! Jeśli jesteś artystą lub masz dzieci, twoja kreatywność wzrośnie, a wtedy kwestie zawodowe staną się ważniejsze. Neptun w Rybach, w pięknym aspekcie, w drugiej dekadzie, spełnia swoje duchowe zadanie, uwrażliwiając cię na to, co niewidoczne dla oczu. Będąc żywiołem wody masz głęboką wrażliwość i naturalną duchowość. Gromada planetarna w Koziorożcu, w harmonicznym aspekcie twojego znaku, nadal zmienia twoje myślenie, sposób porozumiewania się i zachęca do zmiany miejsca zamieszkania. 22-go, Saturn w Wodniku przyjdzie zobaczyć twoje podstawy, rodzinę lub domostwo.

Miłość

Mars i Wenus, w pięknym aspekcie twojego znaku, po 5-tym, ochraniają życie miłosne. Bezpieczeństwo nie przyjdzie łatwo, zachowaj spokój, wybuchowość będzie częścią tej układanki. Partner taki jak ty – zmysłowy i troszeczkę zazdrosny, powinien dać emocjonalne wsparcie w tym miesiącu!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu towarzyszy ci obfitość wszechświata. Powinieneś wiedzieć, że nadchodzi Saturn w Wodniku, w pierwszej dekadzie, z powagą i pogodą ducha. Zbyt duża łatwość i radość mogłyby skrzywdzić twój ekstremalny charakter. Wszystko jest na swoim miejscu!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko