Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Marzec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

Saturn przybywa do twojej konstelacji 22-go. Przygotuj się na duże zmiany, drogi Wodniku! Ta planeta działa przez niewiele ponad dwa lata. Cierpliwość, konsekwencja i powaga nie będą już dla ciebie tajemnicą! Uran, twoja planeta, w Byku, wprowadza nerwowość do twojej rodziny w pierwszej dekadzie. Sprawy finansowe będą w centrum uwagi aż do 20-go. Potem środek ciężkości zmieni się na korzyść relacji, za sprawą Słońca w Baranie. Ciężkie planety, jak Jowisz i Saturn do 22-go oraz Pluton znajdują się w obszarze związanym z twoją karmą, poświęceniem, tajemnicami. Niektórzy mogą dokonać odkryć lub przygotować się do długoterminowych planów. Pojawienie się Saturna w twoim znaku oznacza bardzo ważny miesiąc.

Miłość

Mars w Koziorożcu tworzy trochę trudny klimat, ale wybuchy emocji nie będą cię dotyczyć w tym miesiącu. Wręcz przeciwnie, zadowolisz się emocjonalnym życiem opartym na szacunku i odpowiedzialności. Wenus, w Byku, od 5-go, ociepla twój dom lub więzi rodzinne.

Nasza rada dla Ciebie

Wielki Saturn przybywa 22-go ze swoją budującą i twórczą mocą. Nie spodziewaj się niczego złośliwego, wręcz przeciwnie, w tym miesiącu zaczyna się okres nauki, wystarczająco długi. Rób notatki, aby niczego nie zapomnieć!

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko