Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2021 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Doskonały związek i skupienie na kwestiach finansowych! Słońce w Rybach w towarzystwie Wenus, Merkurego i Neptuna działa na twoje poczucie moralności, zdolności intelektualne i relacje, harmonijnie wspierając te obszary! Sfera pracy jest dynamiczna, ale wszystko działa bez pośpiechu. Moc w Wodniku i Merkurym do 15 oraz w Jowiszu i Saturnie przez cały miesiąc sprawia, że martwisz się o pieniądze, które otrzymujesz z pracy. Pomiędzy różnymi lękami staraj się pozostać zrównoważony. Pluton zawsze w twojej konstelacji działa w płaszczyźnie świadomości, jesteś ostatnią szansą dla samego siebie. Twój kreatywny i emocjonalny obszar wspiera Uran i jego grzmoty, pojawią się nieprzewidziane zmiany na horyzoncie, to ważny czas. Od 21 Słońce w Baranie i Wenus rozpieszczają twoje relacje w domu lub w pracy, czy to bardzo zbliża się do twoich upodobań?

Miłość

Jesteś spokojny i dostępny do 20. Zdrowe pobudzenie ożywia cię przez cały miesiąc, podczas gdy idea miłości od pierwszego wejrzenia bawi cię! Po 22. namiętne energie, trochę przesadne dla twojej natury, wstrząsną twoim domem.

Nasza rada dla Ciebie

Doceniasz ten zimowy miesiąc, ponieważ współgra on z twoją dyskretną, niekiedy tajemniczą naturą. Oprzyj się na swoich kontaktach, niebo wysyła ci potężne energie zdolne do zainicjowania trwałych zmian. Uran w Byku towarzyszy ci przez długi czas, ale będzie się wahał!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko