Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2021 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Spojrzenie w głąb siebie i szacunek dla innych! Energie Słońca w Rybach do 20 i Wenus do 21, budzą twoje zainteresowanie kwestiami finansowymi lub twoją zmysłowością, która jest w centrum twoich myśli. Merkury do 15., Jowisz i Saturn przez cały miesiąc w Wodniku, skupiają się na twoim bliskim i ważnym partnerze: słuchaj uważnie, wszystko będzie istotne! Obszar zawodowy lub obszar życia społecznego wspiera Uran i może ogłosić zwrot nieoczekiwanych sytuacji, pozostań otwarty. Jeśli chodzi o twoją energię, nie masz szans z niej nie skorzystać, Mars w Bliźniętach od piątego, zwiększa twoją moralność, twoją energię fizyczną i twoje pragnienia. Od 21 twoja osobowość rozgrzewa się, pobudza i odzyskuje pasję!

Miłość

Twoje uczucia są silne, ale nieco przytłaczające, lubisz kontrolować sytuację, ale energie do 21 nie pozwalają na to. Z drugiej strony, twoja zmysłowość popycha cię do uwodzenia i stawia cię w centrum uwagi. Jesteś w formie! Po 22., Wenus w Baranie pasuje ci idealnie, a twoje życie miłosne odzyskuje kolory!

Nasza rada dla Ciebie

Ten zimowy miesiąc rozpieszcza cię na poziomie relacji, ale także sugeruje spojrzenie we własną duszę. Jesteś znakiem idealnie otwartym na innych, żyj swoimi marzeniami z całym bogactwem barw, które wywołują.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko