Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Panna na Marzec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Siła Ryb czuwa w tym miesiącu nad twoim znakiem. Słońce do 20, Merkury od 16 do 31, Wenus do 21 i Neptun przez cały miesiąc, wpierają twoje intymne relacje i powodują skutki pewnych wydarzeń w tym miesiącu! Inni ludzie cię inspirują, twój umysł wychodzi ze strefy komfortu i myśli o przyszłości. Obszar twojej pracy zawodowej jest dotknięty przez potężne energie, Jowisz i Saturn wprowadzą poważny nastrój, który jest bardzo konstruktywny dla twojego rozwoju zawodowego. Mars w Bliźniętach od piątego, zwiększa twoją ambicję i dynamizm w sferze zawodowej oraz społecznej. Może jednak powodować pewne starcia z twoją hierarchią wartości, pozostań elastyczny. Od 21 energie Barana zapraszają do refleksji nad twoim życiem.

Miłość

Twoje życie miłosne jest zdecydowanie uprzywilejowane przynajmniej do 21. Słońce i Wenus w obszarze twojego życia osobistego, motywują cię do aktywniejszego przeżywania emocji, pamiętaj o tym. Merkury, twoja planeta w Rybach od 16 do 31, wspiera twoje sercowe sprawy, podczas gdy Mars łączy twoje pragnienia z bardziej intelektualnymi pragnieniami niż zmysłowe potrzeby. Przeżyj swoje uczucia głęboko jeszcze raz!

Nasza rada dla Ciebie

Miesięczny klimat wygląda dobrze dla twojego znaku. Skupiasz wszelkie emocje na swoim partnerze i innych bliskich, pozwala to na otwarcie w twoich związkach. To sprawia, że czujesz się dobrze. Zmiany w twoim życiu toczą się dalej, żyj nimi bez strachu, niebo jest zawsze dobrym wizjonerem!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko