Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Marzec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Twoje codzienne życie jest w centrum uwagi! Słońce w Rybach do 20, wspierane przez Wenus do 21, pozytywnie na ciebie wpływa, a twoja codzienna rutyna podczas Merkurego w Wodniku daje ci harmonijne wsparcie sprzyjające twojej emocjonalnej postawie. W domu jest możliwe napięcie, więc odpocznij! Mars w Bliźniętach, od piątego, w dobrym aspekcie twojej konstelacji, daje impuls realizacji twojego ideału życia i silnej energii. Jowisz i Saturn w Wodniku harmonijnie i długo zmieniają sposób kochania i relacji z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. Uran ogłasza zmiany w stosunku do pieniędzy, a także szczególną otwartość na nową koncepcję życia. Od 21 współmałżonek lub partner zajmują dla ciebie pierwsze miejsce, czy to na pewno równowaga?

Miłość

W tym miesiącu żyje ci się lekko. Wenus jest w Rybach aż do 21. Oddycha miękko i czule w codziennej rutynie, podczas gdy Mars zwiększa twoje pobudzenie. Twoja kochająca równowagę osobowość powinna docenić obecność Wenus w Baranie po 22: poczujesz prawdziwy zapał, który masz w sercu. postaraj się nim dzielić! Twój związek będzie ważny, a miłośc niezbędna!

Nasza rada dla Ciebie

Energie Jowisza i Saturna powodują u twojego znaku znaczącą zmianę w sposobie kochania. Te rewolucje są korzystne, uczestnicz w nich z czystym sumieniem, z odwagą kieruj się w stronę najprawdziwszych ze swoich miłości!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko