Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Marzec 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2022

Mars i Saturn w Wodniku pobudzą cię zaskakującymi pomysłami lub zaoferują nowość. Ale możesz też być zmuszony. W każdym razie planety zgadzają się przeciąć twoje ogniwa i uwolnić twoje kajdany. Od połowy miesiąca zapominasz, że obowiązek zmiany może być jednak uciążliwy. Twoje ciało potrzebuje doładowania, a twój umysł odpoczynku. Chodzi o to, aby uprzywilejować wszystko, co sprawia, że czujesz się dobrze: leczenie uzdrowiskowe, medytacja, długie spacery na łonie natury. Jeśli grzeszysz odrobiną gorliwości, nie zaszkodzi ci to, wręcz przeciwnie. Nadużywaj słodyczy życia, zasługujesz na to!

Miłość

Całkowite wyzwolenie ma miejsce. Dzieje się tak z powodu odrzucenia pokonanej ścieżki. Zasadniczo, tylko czekasz na to, aby potwierdzić, kim jesteś lub czym się stałeś. Niektóre osobiste lub rodzinne ograniczenia wciąż cię irytują, ale starasz się ich pozbyć tak szybko, jak to możliwe. Alimenty, dzielenie się sprawami majątkowymi lub finansowymi: same lub w parach, wszystko to rozliczane jest w tym miesiącu lub w perspektywie średnioterminowej.

Nasza rada dla Ciebie

A jeśli złapiesz szansę latania? Może twój czas nadszedł. Najwyższy czas wysadzić zamek, który cię blokuje. Życie czeka na ciebie.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko