Twoje prognozy astralne na Marzec 2023

Napięcia emanujące z Barana i Koziorożca opadają. Od 8. powinieneś czuć się znacznie lepiej dzięki przemieszczeniu Saturna w Rybach. Te energie rozwiewają wszelkie wątpliwości. Pomagają uciec od zagrożeń, które mogłyby spowodować, że stracisz pewne środki. W tym miesiącu zaczniesz ewoluować w atmosferze, która jest dla ciebie o wiele bardziej sprzyjająca. Planety tworzą szczęśliwe i konstruktywne obszary, które pozwalają zapomnieć o małych zmartwieniach. Zachęcają do skupienia się na hobby, które cię koi i regeneruje. 7. księżyc podsuwa świetny pomysł. Pozostań zen około 21, ponieważ energia w Baranie może wywołać konflikt.

Miesięczny Horoskop Marzec 2023 dla Rak
Idź do

  Miłość

  Od 3. atmosfera się uspokaja, ale musisz poczynić pewne ustępstwa, aby utrzymać ten stan. Od 21. Wenus ponownie łączy cię z ludźmi, którzy darzą cię uczuciam. 26 marca pojawienie się Marsa powoduje, że zaczynasz pracować nad tym, co było od początku roku nastawione na porażkę.

  W związku

  W tym miesiącu otrzymujesz to, co kochasz najbardziej: miłośc, życzliwość i szacunek. Powitaj to z radością, a przede wszystkim ciesz się bez umiaru.

  Singiel

  Kariera / Finanse

  Porady na miesiąc

  Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.