Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Marzec 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2023

Napięcia emanujące z Barana i Koziorożca opadają. Od 8. powinieneś czuć się znacznie lepiej dzięki przemieszczeniu Saturna w Rybach. Te energie rozwiewają wszelkie wątpliwości. Pomagają uciec od zagrożeń, które mogłyby spowodować, że stracisz pewne środki. W tym miesiącu zaczniesz ewoluować w atmosferze, która jest dla ciebie o wiele bardziej sprzyjająca. Planety tworzą szczęśliwe i konstruktywne obszary, które pozwalają zapomnieć o małych zmartwieniach. Zachęcają do skupienia się na hobby, które cię koi i regeneruje. 7. księżyc podsuwa świetny pomysł. Pozostań zen około 21, ponieważ energia w Baranie może wywołać konflikt.

Miłość

Od 3. atmosfera się uspokaja, ale musisz poczynić pewne ustępstwa, aby utrzymać ten stan. Od 21. Wenus ponownie łączy cię z ludźmi, którzy darzą cię uczuciam. 26 marca pojawienie się Marsa powoduje, że zaczynasz pracować nad tym, co było od początku roku nastawione na porażkę.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu otrzymujesz to, co kochasz najbardziej: miłośc, życzliwość i szacunek. Powitaj to z radością, a przede wszystkim ciesz się bez umiaru.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko