Twoje prognozy astralne na Marzec 2023

Drzwi się otwierają. Barykady upadają. Trudności w relacjach ustępują. Te małe cuda są urzeczywistniane dzięki energiom emanującym z Ryb. 8. przeniesienie Saturna przywraca więzi, które zostały uszkodzone przez konflikty i krytykę. Dzięki tym wszystkim pozytywnym falom masz więcej czasu dla siebie i innych. Znajdujesz swoje radości i przyjemności. Czujesz się bardziej komfortowo. Z upływem czasu zwiększa się dla ciebie pole manewru. Masz poczucie odrodzenia po burzliwym czasie. Od 17. Wenus usiłuje wpłynąć na twoje relacje ze starą miłością. Jeśli wątpliwości będą się utrzymywać, już 26 marca Mars ujawni się szczere uczucie.

Miesięczny Horoskop Marzec 2023 dla Skorpion
Idź do

  Miłość

  Energie emanujące z Ryby dbają o ten obszar życia, który sprawia ci trudność. Usuwają różnice, łącząc cię z ludźmi, którzy podzielają twoje wartości. W tym miesiącu znaki cię kochają i udowadniają ci to. W zamian nie doszukuj się tego, co złe.

  W związku

  Wszystkie światła są zielone, aby spełnić twoje najskrytsze życzenia. Aby mogło dojść do tego małego cudu, powiedz „tak” zamiast „nie”.

  Singiel

  Kariera / Finanse

  Porady na miesiąc

  Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.