Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Marzec 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2023

Drzwi się otwierają. Barykady upadają. Trudności w relacjach ustępują. Te małe cuda są urzeczywistniane dzięki energiom emanującym z Ryb. 8. przeniesienie Saturna przywraca więzi, które zostały uszkodzone przez konflikty i krytykę. Dzięki tym wszystkim pozytywnym falom masz więcej czasu dla siebie i innych. Znajdujesz swoje radości i przyjemności. Czujesz się bardziej komfortowo. Z upływem czasu zwiększa się dla ciebie pole manewru. Masz poczucie odrodzenia po burzliwym czasie. Od 17. Wenus usiłuje wpłynąć na twoje relacje ze starą miłością. Jeśli wątpliwości będą się utrzymywać, już 26 marca Mars ujawni się szczere uczucie.

Miłość

Energie emanujące z Ryby dbają o ten obszar życia, który sprawia ci trudność. Usuwają różnice, łącząc cię z ludźmi, którzy podzielają twoje wartości. W tym miesiącu znaki cię kochają i udowadniają ci to. W zamian nie doszukuj się tego, co złe.

Nasza rada dla Ciebie

Wszystkie światła są zielone, aby spełnić twoje najskrytsze życzenia. Aby mogło dojść do tego małego cudu, powiedz „tak” zamiast „nie”.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko