Dzisiaj, Sobota 26 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Marzec 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 26/09/2020

Twoje prognozy astralne na Marzec 2023

Merkury i Saturn opuszczają Wodnika, aby przejść do Ryb. To, co było łatwe, zaczyna się komplikować. Pomimo tych niepewności, twoje projekty są zawsze wspierane przez energie pochodzące z Barana. Dlatego nie są zagrożone. Po prostu opóźniają je okoliczności, z którymi musisz się zmagać. Do 25 marca Mars w Bliźniętach wzmacnia to zjawisko. Zamiast się ukrywać lub unikać komplikacji, skup się na realnych projektach lub pomysłach. Pomyśl także o własnych zainteresowaniach zamiast faworyzować interesy innych. Dzięki celom, które służą twoim ambicjom, łatwiej będzie osiągnąć efekty. Około 7. będziesz zmuszony doświadczyć tego, co realne

Miłość

Planety w Baranie ci sprzyjają i zachęcają do skupienia się na obszarze miłości. Pojawią się chwile i spotkania, które tak bardzo kochasz. Jednak bądź trochę mniej bezpośredni niż zwykle. Kontroluj swoją energię, ponieważ możesz powiedzieć zbyt wiele. Zastanów się nad uczuciami ludzi i w razie potrzeby uspokój się.

Nasza rada dla Ciebie

Gdy pojawią się komplikacje, nie uciekaj. To znak, że musisz powrócić do rzeczywistości. Po ponownym skupieniu się na podstawach relacji wszystko wyda się prostsze.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko