Dzisiaj, Środa 30 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Marzec 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 30/09/2020

Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Podczas pobytu w Koziorożcu planety pomogą ci zrobić krok do przodu. Być może warto na jakiś czas się wyciszyć. W tym miesiącu dzięki obecności energii w Rybach, Słońcu, Merkurym, Wenus i Marsie różne siły pomagają ci utrzymać bliskie więzi z tymi, których kochasz. Poza tym zachęcają do poświęcenia czasu, abyś mógł się zrelaksować, gdy będziesz tego potrzebował. W ten sposób unikniesz cierpienia i napięć, które emanują z Merkurego w Baranie, począwszy od 11-go. Takie sytuacje doprowadzają cię do szaleństwa. Mogą popchnąć cię do złych decyzji, a byłoby to godne pożałowania. Aby ten miesiąc był zakończony sukcesem, pamiętaj, aby regularnie odpoczywać i nie zapominać o swoich bliskich.

Miłość

Aż do 11. Wenus ma niewielki wpływ na twoje uczucia, może jednak pomóc ci zadowolić bliską osobę. Szeroko pojęte piękno jest bardziej romantyczne dzięki obecności energii w Rybach. Skorzystaj z okazji, aby zadbać o swoje życie miłosne i wyjść ze znajomymi.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli chcesz mieć spokój, spotykaj się z ludźmi, którzy cię dobrze znają. I unikaj tych, którzy są nieszczerzy i wywołują negatywne emocje.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko