Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2024 dla Waga

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Chociaż Mars i Wenus kończą swój pobyt w Wodniku, nadal pozytywnie wpływają na twoje życie. Przy wsparciu Plutona prowadzą cię do zdarzeń lub sytuacji, które pozwolą ci odnaleźć pocieszenie, radość i przyjemności. Wszystko jest więc na dobrej drodze! Niestety, będziesz musiał 11. strzec się Merkurego, który osiedlił się w Baranie i Słońca, które dołącza do niego 21. Ich energie budzą w tobie wątpliwości. Jeśli okres jest zbyt intensywny, możesz cię wycofać. W tym miesiącu twoja niezdecydowana natura może przejąć kontrolę i utrudnić podejmowanie decyzji. Jeśli chcesz tego uniknąć, cofnij się o krok. Nie poddawaj się również presji otoczenia.

Miłość

Energie Wodnika ułatwiają ci życie, kierując cię w stronę ludzi, którzy robią wszystko, aby cię uszczęśliwić. Niektórzy, pod wpływem Barana, będą starali się zakłócić ten stan. Możesz złagodzić efekty ich działań, pozostając zaangażowanym w zmianę tego, co należy poprawić.

Nasza rada dla Ciebie

Trwa pozytywna zmiana. Aby tego nie zmarnować, nie utknij w jednym miejscu. Zamiast tego bądź zdeterminowany i nie idź ciągle na ustępstwa.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko