Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Chociaż Mars i Wenus kończą swój pobyt w Wodniku, nadal pozytywnie przekształcają bieg rzeczy. Z wsparciem Plutona kierują cię w stronę egzystencji lub sytuacji, która pozwoli ci zyskać na komforcie, radościach i przyjemnościach. Więc wszystko układa się najlepiej! Niestety, teraz musisz radzić sobie z Merkurym, który przenosi się do Barana 11, oraz z słońcem, które dołącza 21. Te energie wprowadzą w tobie wątpliwości. Jeśli będą zbyt intensywne, mogą sprawić, że będziesz chciał się zawrócić. W tym miesiącu twoja niezdecydowana natura może przejąć kontrolę i zagrać ci na złe. Jeśli chcesz temu zapobiec, zachowaj dystans. Dodatkowo, nie poddawaj się zewnętrznemu naciskowi.

Miesięczny Horoskop Marzec 2024 dla Waga
Idź do

  Miłość

  Energia Wodnika ułatwiają Ci życie, kierując Cię ku ludziom, których powołaniem jest sprawienie Twojego szczęścia. Osoby pod wpływem Barana będą starały się zakłócić ten stan łaski. Możesz złagodzić ich skutki pozostając zdeterminowany, aby zmienić to, co trzeba.

  W związku

  Struktury waszego związku są zachwiane, ale to po to, by dostarczyć mu nowego życia. W duchu sprzeczności, wasza druga połowa może zbuntować się przeciwko tym zmianom. Nie wdawajcie się w polemiki, ponieważ one naturalnie się uspokoją.

  Singiel

  Bez robienia niczego specjalnego, przyciągasz ludzi. Jedna z nich, odważniejsza niż pozostali, może podejść do Ciebie z impetem, wyznając Ci swoją miłość. Decyzja w sprawie dalszego rozwoju wydarzeń należy do Ciebie!

  Kariera / Finanse

  Jeśli Twoja praca dotyczy środowiska artystycznego lub współpracy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz uzyskać jakieś zawodowe uznanie przed 22 dzięki korzystnemu wpływowi Wenus i Marsa w Wodniku. Swobodnie porozumiewasz się w swojej pracy aż do 10., potem Merkury przechodzi do Barana i skłania Cię do ostrej reakcji na słowa innych - nie zaprzepaszczaj swoich prawdziwych szans zawodowych dla nadmiaru niepotrzebnego słownictwa, Twoja dyplomacja powinna przywrócić równowagę siłom obecnym, a nie je dzielić. 22., duet w Rybach może Cię trochę zdezorientować, wiedz, czego chcesz się do czego dążyć i zrób to, co trzeba.

  Porady na miesiąc

  Zaczęła się pozytywna zmiana. Aby się utrzymała, nie błądź w zwłokach. Bądź zdecydowany i nie robij tak wielu ustępstw.

  Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.