Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2025 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2025

Aż do 20-go, Słońce wraz z Saturnem i Neptunem pomagają Ci uświadomić sobie coś, co wymagało od Ciebie dotychczas dużo czasu i zrozumienia. Może to dotyczyć miłości, życia twórczego lub rodzicielskiego. Wtedy planety w Baranie wzmocnią Twoją sferę finansową, możesz otrzymać prezenty, podwyżkę lub bardzo ważną radę na przyszłość. Odrobina napięcia nie jest wykluczona w domu czy też generalnie w relacji z rodziną. Własny dom też może powodować duże zmartwienia. Mars zapewnia dynamiczne i zmienne sytuaje, będziesz działać z niesamowitą pasją i pewnością siebie. Pod przewodnictwem Plutona w Wodniku będziesz musiał zmierzyć się z kimś z przeszłości, coś się szykuje, ale co?

Miłość

Ten miesiąc sprzyja uczuciom, które mogą Cię zabrać tam, gdzie tylko zechcesz. Bardziej zorganizowany niż wcześniej, wyrażasz swoją miłosć z dynamizmem, nie boisz się być bardziej przedsiębiorczym, bardziej zdecydowanym! Może jednak pojawić się w powietrzu odrobina zazdrości, bo Twój sposób kochania jest zbyt przytłaczający!

Nasza rada dla Ciebie

Przed Tobą bardzo emocjonalny miesiąc. Trzeba będzie uporać się z kilkoma małymi kłopotami, ale Twoje pozytywne nastawienie zdziała cuda! Zamiast się martwić, ciesz się uczuciami, które nosisz w sercu.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko