Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2025 dla Strzelec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2025

Do 20. pod wpływem Saturna i Neptuna w Rybach, mogą pojawić się pewne rodzinne lub domowe zmartwienia (szczególnie w ostatnim okresie), zachowaj spokój i myśl o tym jako o czymś tymczasowym. Następnie, energie koncentrują się w Baranie, Słońcu, Merkurym i Wenus. Dzięki nim odnajdujesz swoją siłę i charyzmę. Obszar emocjonalny w najszerszym znaczeniu jest bardzo spokojny, powinieneś otrzymać kilka satysfakcjonujących propozycji. Jowisz faworyzuje Twoje relacje intymne lub uczuciowe. Mądre rady mogą być Ci udzielane przez troszczące się o Ciebie osoby, ale Jowisz również zaostrza wszelkie nieporozumienia, więc w razie potrzeby wykaż się lojalnością oraz spróbuj otworzyć serce. Pluton podnosi Twoje poczucie własnej wartości, może to spowodować odkrycie niektórych sekretów i wykorzystywanie ich do różnych celów.

Miłość

Sfera uczuciowa zapowiada się aktywnie i obiecująco. Planety tworzą atmosferę, która Ci odpowiada. Jest dynamiczna, radosna i pełna pasji. Twoje uczucia wyrażane są z zapałem, Twoje słowa mogą poruszyć serca Twoich bliskich. Mars podkreśla również Twoją namiętność, pokaż innym swoją osobowość!

Nasza rada dla Ciebie

Nie przejmuj się domowymi zmartwieniami, a jeśli coś się stanie, otwórz umysł i ciesz się pięknymi emocjami i uczuciami, które są na Twoim horyzoncie!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko