Twoje prognozy astralne na Marzec 2025

Do 20 roku pod opieką Saturna i Neptuna w Rybach, możliwe są pewne kłopoty rodzinne lub związane z mieszkaniem (zwłaszcza ostatnia dekada), zachowaj spokój i potraktuj to jako coś przemijającego. Następnie energie skupiają się w Baranie, słońce, Merkury i Wenus, odzyskujesz swój legendarny zapał. Sfera uczuciowa w szerokim tego słowa znaczeniu jest bardzo sprzyjająca, faktycznie, dzieci, miłości czy twórczość, powinieneś cieszyć się miłymi satysfakcjami. Jowisz w opozycji do Twojego znaku sprzyja Twoim relacjom osobistym czy partnerskim. Mądrzy doradcy mogliby Cię wesprzeć dzięki życzliwym ludziom, a zobowiązania mogłyby zostać podpisane, ale Jowisz także podsyca wszelkie niezgody, bądź pobłażliwy, jeśli to konieczne. Pluton podbija Twoje morale, pierwsza dekada, możesz odkryć tajemnice i wykorzystać je do postępu.

Miesięczny Horoskop Marzec 2025 dla Strzelec
Idź do

  Miłość

  Ten sektor zapowiada się aktywny i chroniony. Planety w Baranie tworzą klimat pasujący do Ciebie, dynamika, radość i pasja są dla Ciebie, Twoje uczucia wyrażane są z zapałem, Twoje słowa mogą poruszyć serca bliskich osób. Mars dodatkowo podkreśla Twoją libido, Twoja strona rycerza powinna się pokazać!

  W związku

  Mimo że pozostają pewne kłopoty domowe do załatwienia, wasza intymna relacja zapowiada się świetnie, poświęcacie sobie dużo wzajemnej uwagi, a wasza druga połówka odczuwa ciepło waszych uczuć. Skorzystajcie z okazji, aby zapomnieć o codzienności w sobie nawzajem.

  Singiel

  Przez cały miesiąc emanujesz silnym seksapilem, który powinien przyciągnąć do ciebie kilka podbojów, których pragniesz. Od 2 do 27, twój wyraz uczuciowy jest ciepły i żywy jak nigdy dotąd, wyrusz na zewnątrz, aktywna osoba, która czuje się dobrze w swojej skórze, może pojawić się na twojej drodze.

  Kariera / Finanse

  Sektor umów jest obfity, Jowisz może przyczynić się do podwyżki, oczekiwanej od dawna promocji, która w końcu nadchodzi, czy też zmiany na korzystniejszą umowę! Bądź gotowy na propozycje, które spadają z nieba, czasem zasłużone i uzasadnione. Również list może sprawić, że się uśmiechniesz.

  Porady na miesiąc

  Nie martw się o problemy domowe, jeśli się pojawią, lepiej otwórz swoje ręce i ciesz się pięknymi emocjonalnymi chwilami, które się na twoim horyzoncie ukazują!

  Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.