Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Październik 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2019

Próbujesz ukryć swoje uczucia przed daną osobą? Pamiętaj, że wpakujesz się przez to w sytuację pełną problemów. Według Ciebie, inni powinni czytać Ci w myślach. Takie zachowanie może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji w życiu uczuciowym. Skoncentruj się więc na komunikacji, nie zamykaj się w swoim własnym świecie. Osoby z Twojego otoczenia nie mogą cały czas rozszyfrowywać znaków, które im wysyłasz. Stabilność i trwałość w przyjaźni dodadzą Ci odwagi do wzmocnienia Twojego życia uczuciowego, więc odważ się pójść do przodu! Pamiętaj, że zasługujesz na to, aby być kochanym za to, kim naprawdę jesteś. Znajdź również trochę czasu na odpoczynek i swoje pasje. Październik tego roku jest dla Ciebie miesiącem nowych okazji, skorzystaj z nich.

Miłość

Na początku miesiąca kieruje Tobą bardzo wysoka wrażliwość, dawne napięcia mogą wypłynąć na powierzchnię. Mars w Wadze pomoże Ci jednak we wprowadzeniu pewnych zmian lub w rozpoczęciu pięknej historii miłosnej. Mars sprawi jednak, że będziesz musiał również pokazać ukochanej osobie, na co Cię stać.

Nasza rada dla Ciebie

Czasami warto sprowokować swoją szansę. Jest to zdecydowanie lepsza alternatywa do Twojego aktualnego zachowania – grania strusia. Skup się na sobie, zamiast myśleć tylko o problemach innych. Czasami dobrze rozważyć dany problem z innego punktu widzenia.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko