Dzisiaj, Sobota 26 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Październik 2019

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 26/09/2020

Twoje prognozy astralne na Październik 2019

Jeżeli dane plany są dla Ciebie ważne, nie trać czasu na wahania! Masz świetną intuicję, dzięki której dostrzeżesz prawdziwe możliwości. Początek miesiąca zapowiada się raczej pozytywnie, szczęście się do Ciebie uśmiecha, nie oczekując niczego w zamian. Jeśli potrzeba kochania wysunęła się już na pierwszy plan, nie będziesz rozczarowany. Gwiazdy dadzą Ci dodatkowy czas w tej dziedzinie i wzmocnią Twoją kreatywność. Rozmowy w przyjaznych i miłosnych relacjach zyskają na znaczeniu przez większość miesiąca. Stawiasz na zaufanie, co wzbudzi pozytywne reakcje. Jeśli szukasz prawdziwej miłości, Jowisz może obdarzyć Cię pięknym prezentem, pewna osoba spadnie Ci z nieba! Krytyki i oceny innych nie wpłyną na Ciebie negatywnie. Z latwością wyrazisz swoje pragnienia.

Miłość

Wpływ Wenus doda Ci swobody w tworzeniu miłosnych planów. Czy jest to wspólna podróż czy ważny zakup, odnajdziesz sposób na ich realizację. Gdy będziesz wyrażać swoje emocje, uda Ci się pokazać ukochanej osobie, że bardzo Ci na niej zależy. Okres od 8 do 18 października przyniesie wiele zmian.

Nasza rada dla Ciebie

Bądź uważny na znaki wysłane przez gwiazdy. Nie wystarczy powiedzieć: „nie nie dzieje się po mojej myśli”, spróbuj zrozumieć cały kontekst, a m iłość pozytywnie Cię zaskoczy.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko