Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Rak na Październik 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Październik 2019

Jeśli potrzebujesz trochę czasu na refleksję, znajdziesz ku temu okazję, gdyż gwiazdy o to zadbają. Szybko odnajdziesz odpowiedzi na pytania. Jeśli odczytasz znaki na niebie, oszczędzisz wiele czasu! Nawet jeśli niczego konkretnego nie planowałeś, zmierzysz się z dość nietypowymi sytuacjami. W okolicach 10 października pewne kwestie nie są już tak oczywiste, jak były; w głowie następuje totalny chaos, a Tobie ciężko jest wszystko przemyśleć. Nie martw się zbytnio, gdyż planety otworzą przed Tobą drogę, o której skrycie marzyłeś! Nie bój się odciąć się od frustrujących i toksycznych osób. Potrzebujesz w tym momencie radości, łagodności i szczerości. Aby ochronić się przed tymi negatywnymi wpływami, Mars doda Ci odwagi. Twoi przyjaciele będą bardziej obecni i liczniejsi. Solidarność odnajdziesz również w rodzinie. Czego chcieć więcej!

Miłość

Życie uczuciowe będzie w tym miesiącu w centrum uwagi. Po raz kolejny powiesz o swoich oczekiwaniach i nie zawahasz się wyrazić swoje pragnienia dotyczące przyszłości. Kierujesz się intuicją, a Mars w Wadze nawet pomoże Ci w obraniu dobrej drogi. W okolicach 14 października, powiew świeżości wywieje wszelkie nieporozumienia.

Nasza rada dla Ciebie

Chcesz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami i obrać pozytywną postawę? Warto więc cofnąć się o krok i nabrać trochę dystansu. Spróbuj również zapanować nad swoimi nastrojami.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko