Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Październik 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Październik 2019

W tym miesiącu robisz jedynie takie rzeczy, na które przychodzi Ci ochota. Masz odwagę powiedzieć „nie”. Twoi najbliżsi nie rozumieją Twojego zachowania. Nie ma w tym żadnego skomplikowanego wytłumaczenia, po prostu pragniesz żyć swoim własnym życiem. Planety dodadzą Ci energii potrzebnej do spełnienia marzeń. Chcesz przede wszystkim uciec od rutyny, ale też niekoniecznie izolować się od wszystkiego i wszystkich. Planety popchną Cię w dobrym kierunku. Nowe pomysły, nowi przyjaciele, nowe relacje stworzą się na Twoich oczach. Pozwalasz sobie na przyjemności, kierują Tobą emocje. Rodzina jest Twoim priorytetem; w okolicach 24 października dojdzie do pewnego przełamu, będzie to być może początek nowych przygód.

Miłość

Niezależnie od sytuacji kieruje Tobą pasja. W okolicach 4 października czekają Cię zmiany. Będzie to idealny czas na podjęcie ważnej decyzji w miłości, planety pomogą Ci w dobrym wyborze. Potrzeba całkowitego zaangażowania w relację stała się oczywistością. Pragniesz w tajemnicy zdecydować się na ważny krok do przodu.

Nasza rada dla Ciebie

Warto zastanowić się, zanim podejmiesz ważną decyzję – nie zapomnij o argumentach „za” i „przeciw”. Twoje życie uczuciowe nie przypomina pustyni. Nie wiesz, jak rozpoznać osoby, którym na Tobie zależy? Po prostu rozejrzyj się wokół.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko