Dzisiaj, Wtorek 24 Listopad 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Październik 2020

Isabelle Fortes | 01/11/2020 - zmodyfikowano 24/11/2020

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Sprawy społeczno-zawodowe i twój dom w centrum zainteresowania, drogi Koziorożcu! Do 22-ego, twoja kariera otrzymuje wpływ Słońca w Wadze: jesteś w centrum uwagi, ale pod presją! Odkąd Mars jest w Baranie, twoje sprawy rodzinne są w niebezpieczeństwie: pojawiają się rozbieżne punkty widzenia, a nawet konflikty. Znajdź równowagę! Merkury w Skorpionie wspiera cię aż do 28-go. Będziesz miał pomoc ze strony przyjaciół. Twoje psychiczne metamorfozy wciąż trwają, w dwóch ostatnich dekadach twoja wewnętrzna siła rośnie. Nieoczekiwana i miła niespodzianka może wywołac rewolucję w sprawach miłosnych – Uran będzie miał na to wpływ w pierwszej dekadzie. Marzysz o idealnej miłości od 4-go do 28-go. Bardzo łatwo przychodzi ci ekspresja uczuć. Od 23-go, siły Skorpiona wzmacniają twoje długoterminowe plany, podejmij działania!

Miłość

Intensywność, mocniejsze poszukiwanie idealnej miłości, siły miesiąca są potężne. Jednak wyrazisz swoje uczucia przede wszystkim od 4-go do 28-go i będzie to smaczna mieszanka nieśmiałości i namiętności! Twoje libido jest lekko na krawędzi, nie strzelaj bez ostrzeżenia! Skoncentruj sie na komunikacji, podążaj za intuicją. Poddaj się temu, co oferuje Uran: czysty dotyk błyskawicy!

Nasza rada dla Ciebie

Miesiąc pełen kontrastów: czasem korzystny, a czasem będzie wielkim wyzwaniem! Lubisz rozwiązywać supły, zmieniać rzeczy, jesteś zaangażowany na jakiś czas. Powitaj ten początek jesieni ze spokojem. Twój znak uosabia to naturalnie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko