Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Ryby na Październik 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Wzrost finansów i magnetyzmu, droga Rybo! Słońce w Wadze aż do 22-go daje ci szczególnie atrakcyjną moc, nawet trochę natarczywą! Mars w Baranie silnie wzmacnia twoje finanse, odnajdziesz równowagę. Uran w pierwszej dekadzie otwiera cię na inne sposoby ekspresji, niektóre nieoczekiwane działania okażą się korzystne. W drugiej dekadzie, wciąż z Neptunem, twoją planetą, wykonujesz duchowy wzlot! Wenus zwrócona twarzą do twego znaku, od 4-go do 28-go, robi miejsce dla drugiej osoby, czy to w kontekście małżeństwa czy związku. Aż do 28-go, Merkury w Skorpionie, daje ci siłę psychiczną, twoje myśli są głębokie, pozbawione małostkowości. W sferze towarzyskiej w oststnich dwóch dekadach przyjemnie: to, co stałe, potwierdza się; to, co kruche, znika. Od 23-go administracyjna ulga.

Miłość

Twoja sentymentalna natura jest bardziej skomplikowana niż się wydaje, planety bawią się z tobą! Z jednej strony Wenus od 4-go do 28-go sprzyja twojej miłości, podczas gdy Mars w Baranie wywołuje dyskomfort odczuwany przez tę nagłą energię, twoje libido nie jest wojownikiem. Skup się na swoim wrodzonym romantyzmie, nie słuchaj tego małego, dzikiego głosu, który śpi w tobie.

Nasza rada dla Ciebie

Planety powodują pewne kontrasty w energii, do których trzeba się przystosować. Wiesz, jak płynąć z prądem przy każdej pogodzie! Bez obaw! Przeżyj ten miesiąc ze swoją zwykłą nonszalancją, ważnym czynnikiem twojego dobrego samopoczucia!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko