Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Październik 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Wzrasta znaczenie innych osób, droga Wago! Absolutnie jesteś znakiem równowagi. Słońce będzie w domu aż do 22-go, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Mars w Baranie, stojący przed twoim znakiem, podkreśla znaczenie innych. Wspierasz relacje partnerskie i zapewniasz równowagę między umiarem a słusznością. Wenus, twoja planeta, w Pannie od 4-go do 28-go, zwiastuje przebudzenie twojej emocjonalnej natury, przeszłość może również powrócić, by odegrać pewną rolę w twoim życiu. Aż do 28-go Merkury sprzyja sprawom finansowym i innym transakcjom. Uran w Byku to znak bardzo ważnej zmiany finansowej, w pierwszej dekadzie, a także modyfikacji twoich zmysłowych potrzeb. Twoje gospodarstwo domowe i rodzina w dysharmonii, jak wahadło! Bądź dyplomatyczny w ostatnich dwóch dekadach, ważne zmiany się dokonują. W ostatnim tygodniu skoncentruj się na swoim kapitale!

Miłość

Możesz poczuć nostalgię! Miłośc niesie cię, ale w tym miesiącu będzie raczej ukryta przed światem. 29-go Miłośc przychodzi do twojej konstelacji: promieniejesz! Mars w Baranie, przed tobą, to namiętne i czasami sprzeczne relacje. Zachowaj więc czujność. Czujesz w sercu łaskotanie dawnej miłości?

Nasza rada dla Ciebie

Tej wczesnej jesieni niczego nie przyspieszaj. Wręcz przeciwnie, poświęć czas sobie oraz partnerowi, w razie potrzeby poszukajcie dopasowania w związku. Nie skupiaj się na pieniądzach, ćwicz odpuszczanie. Wyjdź na spacer na zewnątrz.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko