Dzisiaj, Niedziela 29 Maj 2022
Horoskop

Horoskop dla Waga na Październik 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Wzrasta znaczenie innych osób, droga Wago! Absolutnie jesteś znakiem równowagi. Słońce będzie w domu aż do 22-go, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Mars w Baranie, stojący przed twoim znakiem, podkreśla znaczenie innych. Wspierasz relacje partnerskie i zapewniasz równowagę między umiarem a słusznością. Wenus, twoja planeta, w Pannie od 4-go do 28-go, zwiastuje przebudzenie twojej emocjonalnej natury, przeszłość może również powrócić, by odegrać pewną rolę w twoim życiu. Aż do 28-go Merkury sprzyja sprawom finansowym i innym transakcjom. Uran w Byku to znak bardzo ważnej zmiany finansowej, w pierwszej dekadzie, a także modyfikacji twoich zmysłowych potrzeb. Twoje gospodarstwo domowe i rodzina w dysharmonii, jak wahadło! Bądź dyplomatyczny w ostatnich dwóch dekadach, ważne zmiany się dokonują. W ostatnim tygodniu skoncentruj się na swoim kapitale!

Miłość

Możesz poczuć nostalgię! Miłośc niesie cię, ale w tym miesiącu będzie raczej ukryta przed światem. 29-go Miłośc przychodzi do twojej konstelacji: promieniejesz! Mars w Baranie, przed tobą, to namiętne i czasami sprzeczne relacje. Zachowaj więc czujność. Czujesz w sercu łaskotanie dawnej miłości?

Nasza rada dla Ciebie

Tej wczesnej jesieni niczego nie przyspieszaj. Wręcz przeciwnie, poświęć czas sobie oraz partnerowi, w razie potrzeby poszukajcie dopasowania w związku. Nie skupiaj się na pieniądzach, ćwicz odpuszczanie. Wyjdź na spacer na zewnątrz.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko