Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2020 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Wzorowe życie i piękna siła komunikacji, drogi Wodniku! Słońce w Wadze do 22-go zachęca cię do przejrzenia swoich koncepcji i wprowadzenia pewnych modyfikacji. Mars w Baranie zwiększa twojego ducha walki, szanse na podróże i chęć rozmawiania. Wenus sprzyja twoim flirtom aż do 3-go, po czym wszystko nabiera tempa od 4-go do 28-go. To daje siłę, ale powoduje zamieszanie. Uran w Byku psuje zabawę w twoim domu i twojej rodzinie. To powolny proces, adaptujesz się w pierwszej dekadzie. Kontynuujesz reorganizację finansów w drugiej dekadzie. Pozostając w introspekcyjnym sektorze, ciężkie planety zodiaku sączą swoje regeneracyjne i istotne wiadomości. Twój umysł jest całkowicie pochłonęety twoim społeczno-zawodowym losem aż do 28-go. Możliwie, że pojawi się niepokój.Czyżby od 23-go do 31-go większe znaczenie będą miały sprawy zawodowe?

Miłość

Mars będzie wpływał korzystnie na twój związek przez cały miesiąc. Jednak twoje myśli będą lekko stymulowane przez Merkurego w Skorpionie aż do 28-go, co może spowodować niezgodę w twoich relacjach z powodu braku perspektywy. Skup swoją energię na zintensyfikowaniu emocji, za sprawą Wenus i wyrzuć negatywne myśli. Bądź wyciszony!

Nasza rada dla Ciebie

To miesiąc bez wielu potknięć, planety powoli oddychają energią. Niemniej jednak, ciesz się wsparciem Marsa przez cały miesiąc i nawiązuj korzystne kontakty lub przeżywaj dynamiczne i wzmacniające podróże. Początek jesieni jest między refleksją a działaniem.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko