Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Październik 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2021

Październik zaczyna się dobrze. Atmosfera w tym miesiącu jest przyjemna i spokojna. Jeśli chcesz, aby sprawy się rozwijały, nastąpi to w odpowiednim czasie. Nie masz na to wpływu. W sferze miłości i w sferze rodzinnej gwiazdy radzą, byś zachował umiar i ostrożność. Dopiero po 22 października czas wyleczy złe wspomnienia. Kolej na nowe wyzwania. Brakuje ci cierpliwości, wszystko kwestionujesz. Zastanawiasz się co powiedzieć lub zrobić. Masz jednak dobre samopoczucie, bo nie musisz wchodzić z nikim w konflikt ani prosić o ultimatum.

Miłość

Wątpliwość są w centrum uwagi. Oscylujesz między rozczarowaniem a negatywnym nastawieniem. Gdzie są twoje dobre intencje? Będziesz musiał uporządkować pewne sprawy, zwłaszcza, że ruchy planet nie pomagają ci poruszać się we właściwym kierunku. To dzięki rozsądnemu zachowaniu znajdujesz kompromis.

Nasza rada dla Ciebie

Możesz pomyśleć, że w tym miesiącu nic się ciekawego nie stanie. Nie daj się zwieść, rozejrzyj się wokół, możesz być zaskoczony niesamowitą postawą niektórych ludzi. Otwórz szeroko oczy.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko