Twoje prognozy astralne na Październik 2023

Poprzez działanie Marsa do 12 i Słońca z Merkurym do 22, jesteś pod presją. Energie pochodzące od Wagi sprawiają, że robisz krok do przodu i dwa do tyłu. W rezultacie utrudnia ci to podążanie właściwą drogą i zrozumienie pewnych spraw. Z drugiej strony, jeśli się zgodzisz, możesz zacząć postępować inaczej. W jaki sposób? Okazując zrozumienie swojemu otoczeniu, małżonkowi lub kolegom. Może się to wydawać niepotrzebną stratą czasu, ale zapobiegnie pojawieniu się niepożądanych sytuacji. Twój sukces zależy od tego, czy potrafisz słuchać potrzeb innych. Zależy to również od analizy problemu. Aby zwyciężyć, uspokój się i odnajdź w sobie cierpliwość.

Miesięczny Horoskop Październik 2023 dla Baran
Idź do

  Miłość

  Do 9. Wenus w Lwie utrzymuje harmonię w twoich uczuciach. Niestety, dzięki dzialaniu Merkurego, twoja zdolność do zaangażowania się lub wyrażenia swoich zamiarów dotyczących przyszłości jest ograniczona. Los twoich romansów jest zatem podporządkowany temu, co zrobisz. Zanim coś powiesz, dobrze się zastanów.

  W związku

  Energie Wagi bawią się tobą. Aby uniknąć komplikacji, kieruj się zdrowym rozsądkiem, nawet jeśli uważasz, że to nudne.

  Singiel

  Kariera / Finanse

  Porady na miesiąc

  Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.