Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Baran na Październik 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2023

Poprzez działanie Marsa do 12 i Słońca z Merkurym do 22, jesteś pod presją. Energie pochodzące od Wagi sprawiają, że robisz krok do przodu i dwa do tyłu. W rezultacie utrudnia ci to podążanie właściwą drogą i zrozumienie pewnych spraw. Z drugiej strony, jeśli się zgodzisz, możesz zacząć postępować inaczej. W jaki sposób? Okazując zrozumienie swojemu otoczeniu, małżonkowi lub kolegom. Może się to wydawać niepotrzebną stratą czasu, ale zapobiegnie pojawieniu się niepożądanych sytuacji. Twój sukces zależy od tego, czy potrafisz słuchać potrzeb innych. Zależy to również od analizy problemu. Aby zwyciężyć, uspokój się i odnajdź w sobie cierpliwość.

Miłość

Do 9. Wenus w Lwie utrzymuje harmonię w twoich uczuciach. Niestety, dzięki dzialaniu Merkurego, twoja zdolność do zaangażowania się lub wyrażenia swoich zamiarów dotyczących przyszłości jest ograniczona. Los twoich romansów jest zatem podporządkowany temu, co zrobisz. Zanim coś powiesz, dobrze się zastanów.

Nasza rada dla Ciebie

Energie Wagi bawią się tobą. Aby uniknąć komplikacji, kieruj się zdrowym rozsądkiem, nawet jeśli uważasz, że to nudne.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko