Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2024 dla Baran

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2024

Możliwości i szanse wysłane przez Jowisza w Bliźniętach wciąż istnieją. Kiedy próbujesz je skonkretyzować, energie Marsa w Raku blokują ci drogę. Jeśli przypadkiem skorzystasz z obecności Merkurego i Słońca w Wadze, zostaniesz odrzucony. Gniew w żadnym wypadku nie pomoże w rozwoju twojego biznesu, wręcz przeciwnie. Jeśli chcesz, aby twoje aspiracje się spełniły, zastanów się nad swoim otoczeniem i jego potrzebami. Zbadaj wszystko, co jest ci proponowane. Aby to zrobić, skorzystaj z Jowisza, który pojawia się 10. Jeśli chcesz być obiektywny, przekonasz się, że niektóre propozycje nie są ekscytujące i tracisz na nie czas.

Miłość

Dzięki energiom Wagi nie wiesz, czego chcesz! Aż do 17. możesz czerpać inspirację z Wenus w Skorpionie. Następnie, dzięki Wenus w Strzelcu, niemożliwe staje się możliwe. Wymagania i oczekiwania twoich bliskich uspokajają się.

Nasza rada dla Ciebie

Chociaż nie leży to w twojej naturze, bądź bardziej dyskretny w swoim zachowaniu. Robiąc to, nie obudzisz tych intencji, które mogą spowodować negatywne konsekwencje.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko