Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2024 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2024

Wenus znajduje się w Skorpionie od 1. do 17. Merkury dołącza 14-go, a Słońce osiada w tym znaku 23-go. Z natury energie te przewracają twoje życie do góry nogami. Sprawiają, że jesteś osobą zaborczą i zawzietą. Niestety, te wady psują twoje relacje z innymi. Jeśli chcesz tego uniknąć, trzymaj się Saturna w Rybach i Marsa w Raku. Unikaj angażowania się, gdy okoliczności się komplikują. Rozmawiaj z ludźmi za pomocą uczuć, zamiast narzucać im swoje pomysły. Ponadto gwiazdy sugerują, że nie warto poruszać tematów, które cię denerwują. Czyniąc to, te energie będą działać na twoją korzyść. Dzięki nim sytuacja spokojnie się rozwija bez konieczności czyjejkolwiek interwencji.

Miłość

Mądrość zaleca trzymanie się z daleka, gdy czujesz, że sprawy się komplikują. Nie próbuj interweniować, nawet jeśli pokusa jest silna. W ten sposób staniesz się tajemnicą dla twojego otoczenia. Spróbuj skontaktować się z bliskimi osobami.

Nasza rada dla Ciebie

To czas, by uczestniczyć w wydarzeniach i poznwać ludzi. Jednak kiedy poczujesz, że ciśnienie idzie w górę, odpuść. Nie skupiaj się na tym, co myślą inni.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko