Dzisiaj, Środa 28 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Październik 2024

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 28/10/2020

Twoje prognozy astralne na Październik 2024

Pobyt Plutona w twoim znaku zapowiada zmianę, której nie da się zbagatelizować. Gdy to nastąpi, zaczniesz działać w oparciu o wiarygodne i znacznie bardziej autentyczne zasady. Na początku możesz ulec pokusie dominacji. Ten rodzaj działania pozwoli ci zaoszczędzić czas, ale w pewnym momencie poczujesz się przytłoczony wydarzeniami. Aby uniknąć znalezienia się w skomplikowanej sytuacji, poświęć czas na jej przeanalizowanie. Poznaj wszystkie rozwiązania, które masz do dyspozycji oraz te, których nigdy nie doświadczyłeś. Wymieniaj pomysły z ludźmi, którzy są ważni w twoim życiu. Czyniąc to, te głębokie lęki, które cię zasmucają, rozproszą się i będziesz działał bez ograniczeń.

Miłość

Masz ogromną potrzebę przebywania z poważnymi, kulturalnymi ludźmi, którzy dzielą twoje zainteresowania. Wenus w Skorpionie spełni twoje życzenie, aranżując ciekawe spotkania i sytuacje. Twój urok czyni cuda. Z drugiej strony nie bądź nietolerancyjny wobec tych, których uważasz za zbyt zamkniętych i skrytych.

Nasza rada dla Ciebie

Nie działaj pochopnie, ponieważ to nie pomoże ci odnieść sukcesu. Zrób krok do tyłu. Niech sytuacja się zmieni. Gdy to zrobisz, będziesz w stanie działać odpowiednio i odnajdziesz właściwe rozwiązania.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko