Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Waga na Październik 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2024

Jupiter nadal czuwa nad twoimi możliwościami. Mając Słońce i Merkurego w swoich znakach, wykorzystujesz do działania każdą nadarzającą się okazję. Rozwijasz się w atmosferze spokoju. Ludzie wokół ciebie są bardzo spontaniczni. Rozmowy są ciekawe i przyjemne. 18-tego pojawienie się Wenus w Strzelcy wpływa na bieg wydarzeń. Twoi bliscy są do ciebie wyjątkowko pozytywnie nastawieni. Złożone obietnice są dotrzymywane. Czujesz, że wszystko wygląda dobrze i masz rację. Jednak Mars pozostaje w Raku do końca miesiąca. Jego działania są wzmacniane wraz z powrotem Plutona w Koziorożcu. Jego energia przypomina o problemie, który zostawiłeś na później. Czas rozwiązać go raz na zawsze!

Miłość

Ten okres jest przyjemny. Niektórzy wyrażają swoje myśli. Inni idą dalej, deklarując swoją miłosć. Od 18. starasz się realizować swoje idee i pasje. Aby pójść dalej, nie patrz wstecz, ale zwróć się w stronę przyszłości!

Nasza rada dla Ciebie

Z natury trudno ci być biernym. W tym miesiącu jesteś zachęcany do działania. Bądź odważny i ujawnij swoje prawdziwe intencje.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko