Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Czytania Horoskopu na Październik 2025 Bazujące na Twoim Znaku Zodiaku

Isabelle Fortes

Witamy jesień! W tym miesiącu nastąpi duży przypływ energii dla znaków powietrza i wody, a brak negatywnych emocji zachęci wszystkie znaki zodiaku do głębszych przemyśleń i analiz. Aż do 23-ego, dzięki Słońcu w Wadze, cieszysz się życiem ze spokojem i równowagą, a także dostrzegasz coraz więcej otaczającego piękna. Merkury czuwa nad trzema znakami: Wagą do 6., następnie Skorpionem do 29. i Strzelcem do 30. Wszelką komunikację warto zaczynać od delikatnej rozmowy. Znaki powietrza (Bliźnięta, Waga i Wodnik) otrzymają możliwość działania, dzięki czemu będą dobrze się czuły w każdych okolicznościach. Następnie Merkury wpada do Skorpiona i przez cały miesiąc działa wraz z Marsem.

Uważaj na słowa, które bolą lub uderzają w cel ze zbyt dużą siłą. Takie znaki, jak Skorpion, Byk, Lew i Wodnik, mogą wziąć na siebie ciężar niektórych sytuacji, podczas gdy inne znaki pozostaną całkowicie zdystansowane. Mars w Skorpionie będzie niezwykle przydatny dla tych, którzy chcą rozpocząć ważny projekt i być może muszą o niego zawalczyć. Jowisz jest w Raku przez cały miesiąc: plan spotyka się z działaniem. Duże projekty są gotowe do zrealizowania i zapewne przyniosą mnóstwo wrażeń i emocji!Pluton w Wodniku będzie niedaleko Marsa, szczególnie po 13., to może zachęcić niektóre znaki, aby przemyślały swoje dotychczasowe zachowanie, zanim zaczną działać. Inne znaki przeprowadzą analizę wewnętrzną i skupią się na samorozwoju. Po 24. Słońce w Skorpionie w zespole z Marsem, Saturnem i Neptunem w dużej mierze sprzyja wspólnym inicjatywom realizowanym dzięki odpowiednim celom i ideałom. Warto, aby wszyscy naprawdę uwierzyli w swoje szczęście! Wenus w Pannie od 1. do 13. wzmacnia znaki ziemi i wody. Wyrażanie uczuć, choć trudne, jest bardziej możliwe dzięki stałej obecności Marsa w Skorpionie.

Nadmierna zuchwałość mogłaby rozgrzać atmosferę! Następnie Wenus do końca miesiąca znajduje się w pobliżu Wagi. Prawdopodobne są wahania między niektórymi osobami lub między dwoma sytuacjami. Jednak Wenus zaprasza do wyrażania uczuć i rozmowy. Znaki zodiaku powinny znaleźć drogę do emocjonalnego spełnienia. Uran w Bliźniętach oraz Neptun w Baranie do 19. mogą wywołać miłosć od pierwszego wejrzenia i niespodziewany zawrót głowy. Może to szczególnie pomóc w zrewidowaniu projektu i uczynieniu go lepszym przez czujność znaków ognia i powietrza. Zapowiada się miły miesiąc pełen niespodzianek!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko