Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Październik 2025

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Witamy jesień! W tym miesiącu nastąpi duży przypływ energii dla znaków powietrza i wody, a brak negatywnych emocji zachęci wszystkie znaki zodiaku do głębszych przemyśleń i analiz. Aż do 23-ego, dzięki Słońcu w Wadze, cieszysz się życiem ze spokojem i równowagą, a także dostrzegasz coraz więcej otaczającego piękna. Merkury czuwa nad trzema znakami: Wagą do 6., następnie Skorpionem do 29. i Strzelcem do 30. Wszelką komunikację warto zaczynać od delikatnej rozmowy. Znaki powietrza (Bliźnięta, Waga i Wodnik) otrzymają możliwość działania, dzięki czemu będą dobrze się czuły w każdych okolicznościach. Następnie Merkury wpada do Skorpiona i przez cały miesiąc działa wraz z Marsem.

Uważaj na słowa, które bolą lub uderzają w cel ze zbyt dużą siłą. Takie znaki, jak Skorpion, Byk, Lew i Wodnik, mogą wziąć na siebie ciężar niektórych sytuacji, podczas gdy inne znaki pozostaną całkowicie zdystansowane. Mars w Skorpionie będzie niezwykle przydatny dla tych, którzy chcą rozpocząć ważny projekt i być może muszą o niego zawalczyć. Jowisz jest w Raku przez cały miesiąc: plan spotyka się z działaniem. Duże projekty są gotowe do zrealizowania i zapewne przyniosą mnóstwo wrażeń i emocji!Pluton w Wodniku będzie niedaleko Marsa, szczególnie po 13., to może zachęcić niektóre znaki, aby przemyślały swoje dotychczasowe zachowanie, zanim zaczną działać. Inne znaki przeprowadzą analizę wewnętrzną i skupią się na samorozwoju. Po 24. Słońce w Skorpionie w zespole z Marsem, Saturnem i Neptunem w dużej mierze sprzyja wspólnym inicjatywom realizowanym dzięki odpowiednim celom i ideałom. Warto, aby wszyscy naprawdę uwierzyli w swoje szczęście! Wenus w Pannie od 1. do 13. wzmacnia znaki ziemi i wody. Wyrażanie uczuć, choć trudne, jest bardziej możliwe dzięki stałej obecności Marsa w Skorpionie.

Nadmierna zuchwałość mogłaby rozgrzać atmosferę! Następnie Wenus do końca miesiąca znajduje się w pobliżu Wagi. Prawdopodobne są wahania między niektórymi osobami lub między dwoma sytuacjami. Jednak Wenus zaprasza do wyrażania uczuć i rozmowy. Znaki zodiaku powinny znaleźć drogę do emocjonalnego spełnienia. Uran w Bliźniętach oraz Neptun w Baranie do 19. mogą wywołać miłosć od pierwszego wejrzenia i niespodziewany zawrót głowy. Może to szczególnie pomóc w zrewidowaniu projektu i uczynieniu go lepszym przez czujność znaków ognia i powietrza. Zapowiada się miły miesiąc pełen niespodzianek!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko