Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2025 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2025

Dzięki Słońcu w Wadze do 23. Twoje codzienne życie jest pełne wyciszenia i spokoju. Merkury towarzyszy mu od 1. do 6.: niektóre rozmowy mogą pomóc w procedurach administracyjnych lub urzędowych. Od 7. do 29. Twój umysł będzie całkowicie skierowany ku innym osobom. Mars narzuca potężne tempo działania. Wiele osób będzie chciało Cię zdenerwować, więc jeśli chodzi o relacje nie daj się sprowokować ani ponieść emocjom. Mars wraz z Saturnem w Rybach wpływa na Twoje życie zawodowe i na Twoje projekty. Bądź kreatywny! Zwłaszcza, że Wenus do 13. służy Twoim pasjom, uczuciom i pragnieniom. Następnie przejawia swoją siłę i moc w Twoim życiu codziennym. Pluton postara się narzucić radykalne zmiany, wpływając na Twoją karierę i przyszłość. Płyń z nurtem. Po 24. będziesz miał inne zmartwienia.

Miłość

Ten obszar życia zapowiada się bardzo ciekawie. Twoje uczucia są wyrażane z siłą i zmysłowością do 13., potem z nutą nieśmiałości, ale nie mniej autentycznie. Przez cały miesiąc jesteś niezwykle pobudzony, starasz się okazać swoje emocje lub pragnienia poprzez właściwe zachowanie. Nie skreślaj swojego partnera, jeśli jest aktualnie mniej otwarty na czułości.

Nasza rada dla Ciebie

Nawet jeśli kwestie finansowe lub zawodowe mogą przynieść parę zmartwień, ten okres zachęca Cię do pokochania życia i skupienia się tylko na tym, co istotne. Chwytaj dzień!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko